تبلیغات
زمونه - امکانات ویژه خودروی استثنایی و زیبای سیتروئن!

  

- امروز :
- بازدید های امروز:
- بازدید های دیروز:
- كل بازدید ها:
- كل مطالب:
- كل نظر ها:
- ایجاد صفحه: - ثانیه  

 
Free PageRank Checker


دوشنبه 28 شهریور 1390 نوشته شده توسط نیکوجدیدترین خودروی سیترئن که قرار است امسال به بازار بیاید توانست حیرت همگان را برانگیزد...
جدیدترین خودروی سیترئن که قرار است امسال به بازار بیاید توانست حیرت همگان را برانگیزد. سیتروئن که به دنبال ماشینی با گنجایشی زیاد و با انعطاف پذیری و راحتی بیش از یک لیمورزین می گشت توانست با ارتقا دادن یکی دیگر از مدلهای خود مدل توبیک را طراحی کند.


این ماشین دارای آخرین امکانات موجود است تا بتواند بیشترین راحتی را برای سرنشینان خود به ارمغان بیاورد.وقتی شما پشت فرمان این ماشین می نشینید در یک دنیای تکنولوژی غوطه ور می شوید. برای استفاده از این خودرو ابتدا باید اثر انگشت شما مورد تایید قرار بگیرد.


سیتروئن توبیک دارای یک موتور دیزل تمام هیبریدی است و کارخانه سیتروئن برای بهتر جلوه پیدا کردن این ماشین از ترکیب رنگ نقره ای و کمی سفید استفاده کرده است. توبیک با این ظاهر ساده ولی جذاب دارای دو پنجره کشیده و یک درب بزرگ تنها در یک سمت دارد و درب راننده جداگانه باز میشود.این خودرو به خاطر طراحی خاص دارای فضای داخلی زیادی است و همین به شما این امکان را میدهد تا بتوانید صندلی خود را در هر حالتی که میخواهید تنظیم کنید.صندلی های این خودرو در سه ردیف قابل تنظیم است و میتوانید از آن ها به عنوان تختخواب هم استفاده کنید.


موبایلتو شارژ کن